Jeden z najúspešnejších slovenských seriálov z produkcie televízie Markíza došiel do svojho veľkolepého finále. Uplynulý utorok bola odvysielaná záverečná epizóda druhej série Sestričiek, pričom diváci ostali mierne sklamaní. Osudy hlavných protagonistiek sa totiž do bodky ukončili a zdá sa, že pokračovanie mimoriadne obľúbenej snímky je v nedohľadne. Je to však naozaj tak?

Seriál Sestričky, ktorý vychádza z nemocničného prostredia na oddelení traumatológie, zaznamenal medzi slovenskými divákmi mimoriadne pozitívny ohlas. Osudy štyroch hlavných protagonistiek vtiahli do deja nielen ženy, ale aj mužov, pričom Markíza v hlavných úlohách po čase vsadila na neopozerané tváre hereckej scény. Pred kamerami tak zahviezdili Kristína Svarinská, Dana Košická, Anikó Vargová a Kristína Madárová, ktoré, ako sa zdá, ešte nepokorili poslednú klapku!

Aj keď po odvysielaní poslednej epizódy mnohí zúfali, že tvorcovia nenechali otvorený dej do ďalšej série v žiadnom smere, opak je pravdou. ,,My sme teraz točili druhú a tretiu sériu hneď po sebe, od apríla až do októbra,” uviedol pre portál SlovakWoman Lacy Jáger, jeden zo seriálových lekárov. Mladý herec síce nevie, kedy bude tretia séria príbehov o Helene, Eme, Jane a Táni odvysielaná v televízii, no verí, že to bude čoskoro. ,,To ešte ani my nevieme, ale dúfam, že skôr ako doteraz, lebo ľudia milujú tento seriál,” dodal Lacy, pre ktorého bolo natáčanie seriálu nezabudnuteľným zážitkom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: SlovakWoman.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial | Video: YouTube