Jedna z najúspešnejších telenovelových herečiek, ktorá si získala mimoriadnu popularitu nielen vo svete, ale aj na Slovensku, oslávila 44 rokov. Krásnu brunetku si diváci mydlových opier zamilovali ako divokého anjela Milagros, pričom pri príležitosti narodenín opäť vystrčila svoje rožky.

Natalia Oreiro sa v roku 1998 zapísala do sŕdc množstva divákov, keď po celom svete žala úspech argentínska telenovela Divoký anjel. Hlavná predstaviteľka mala v čase natáčania 21 rokov, pričom úvodná skladba Cambio Dolor sa stala hymnou mnohých žien. Dnes sa krásna umelkyňa venuje okrem herectva a spevu aj módnemu návrhárstvu.

Ako sa však podľa fotografii na sociálnych sieťach zdá, Natalia ani časom nestarne a vek jej len pridáva na kráse. Sympatická umelkyňa sa totiž za roky absolútne nezmenila, len doslova dozrela. Pri príležitosti narodenín však mamička 9-ročného Merlina, ktorého má s manželom Ricardom Mollom, prekvapila svojich fanúšikov, keď zverejnila fotografie, na ktorých si dekolt prekrýva len dlaňami. Verili by ste, že Naty má už 44 rokov?

Pikantné foto Natalie môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nataliaoreirosoy