Jedna z najúspešnejších speváčok súčasnosti prekvapila svojich fanúšikov nečakanou premenou. Hudobná hviezda, ktorá v minulosti výrazne bojovala so závislosťou od omamných látok, zhodila svoje dlhé vlasy a dnes sa pýši nečakane krátkym zostrihom!

Americká speváčka Demi Lovato si počas posledných rokov prešla viacerými vzostupmi i pádmi, pričom posledný ju takmer pripravil o život. Bývalá detská hviezda stanice Disney Channel, kde začínala svoju kariéru s Miley Cyrus či Selenou Gomez, absolvovala prvé liečenie ešte v roku 2010, kedy bojovala so závislosťou s tvrdými drogami, alkoholom a rovnako s poruchou príjmu potravy.

Speváčku s obdivuhodným hlasovým fondom následne našli v roku 2018 v jej dome v Hollywoode po predávkovaní, odkiaľ bola prevezená do nemocnice v Los Angeles. Demi by mala byť aktuálne po zdravotnej stránke v poriadku a opäť sa naplno venuje hudobnej kariére. Hviezda svetovej scény vydala v apríli nový singel Dancing With The Devil, v ktorom sa vyznáva zo svojich závislostí, a kým vo videoklipe má ešte dlhé presvetlené vlasy, dnes je už realita celkom iná.

28-ročná autorka úspešných hitov sa totiž ešte koncom uplynulého roka rozhodla pre výraznú premenu, pričom svoju korunu krásy postupne skracovala. Aktuálne má Demi krátky zostrih, ktorý sa zo strany verejnosti stretáva s rozporuplnými reakciami. Ako sa vám páči nový look hudobníčky?

Demi Lovato kedysi….

..a dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ddlovato