Dlhoveké puto jedného z najznámejších manželských párov britského showbiznisu sa údajne otriasa v základoch. Dvojicu Viktorie a Davida Beckhamovcov, ktorí boli ešte donedávna stelesnením stabilného zväzku, je poznačené osudovou ranou. Znamená toto koniec ich nerozbitného manželstva?

Už istý čas je prominentná dvojica terčom britského bulváru, ktorý sa zaoberá špekuláciami ohľadom nezvratného konca  “druhej britskej kráľovskej rodiny”. Zatiaľ však ide len o nepodložené úvahy, no napriek tomu sa niekoľko zdrojov blízkych manželskému páru vyjadrilo jednohlasne. V Davidovom živote sa objavila nová žena.

Reč je o modelke Mary Charteris, dcére škótskeho aristokrata Jamesa Charterisa, s ktorou sa David a Victoria zoznámili len tento rok na známom hudobnom festivale v Glastonbury. Práve 30-ročná rebelka má údajne stáť za rozpadom vzťahu topmodelky Kate Moss s gitaristom Jamiem Hinceom v roku 2015. Nie je ničím novým, že za Charterisovej “nespútané správanie” jej značné množstvo hviezd britského šoubiznisu nevie prísť na meno.

Mary, ktorá je vydatá za rockového hudobníka Robbieho Furzea, so svojim manželom nežije. Kým modelka trávi svoj čas medzi Londýnom a Oxfordshire, jej manžel sa zdržiava so svojou kapelou prevažne v Los Angeles.

Život Charterisovej je jeden veľký žúr. Zdá sa, že na zlé chodníčky sa jej podarilo stiahnuť aj 42-ročného Davida, ktorý podľa blízkych zdrojov momentálne “prežíva druhú pubertu”. Zatiaľ čo sa usilovná Victoria venuje príprave novej kolekcie svojej módnej značky, David si užíva zábavu na bujarých večierkoch, v spoločnosti Mary Charteris.

“Victoria má Davidovho´nespútaného´ života už plné zuby. Prioritou u nej je však ochrana značky Beckham,” prezradil pre The Sun priateľ blízky manželskému páru. Spoločný majetok Beckhamovcov sa v súčasnosti odhaduje na viac ako pol miliardy libier a v prípade rozvodu by šlo o skutočne drahý špás.

Manželia Beckhamovci

Mary Charteris

Zdroj: The Sun l Foto: Instagram