Tento týždeň je všetko inak. Medzi súťažiacimi módnej šou Nákupné maniačky vládne mimoriadne priateľská a prajná atmosféra, aká sa v obľúbenej relácii len tak nevidí. Jedna zo žien sa dokonca otvorila natoľko, že dojala určite nejedného diváka.

Pätica dievčat, v ktorej sa tento týždeň objavuje aj obľúbená komička a influencerka Diana Tuhá alias Nas*atá žena, prekvapila už v pondelok tým, ako si sadla. Nechýbajú milé slová, komplimenty či skupinové objatia.

nákupné maniačky

 

Judit je silná žena

Napriek rozdávajúcim úsmevom ale jednu zo súťažiacich trápi ťažká choroba. Judit priznala, že je tri roky onkologickým pacientom. Náročná liečba ju pripravila o vlasy i obočie a taktiež jej na tele zanechala jazvy. Ona sa však nevzdáva a bojuje ako levica.

Dievčatá Judit ukázali veľkú podporu, za čo ich ona v utorok odmenila krásnym označením – rodina. ,,Bola by som rada, kebyže ma tak beriete aj bez svojho pomocného doplnku,” povedala im v Nákupných maniačok a zložila si parochňu. ,,Klobúk dole, vyzeráš nádherne,” reagovala Nina, ktorá uviedla, že ju chce vidieť už len bez parochne.

Štúdio módnej šou sa zrazu zmenilo na slzavé údolie. ,,Juditka, podľa mňa nemáš prečo plakať. Si krásna žena, si úžasná žena, trávime spolu čas aj mimo toho, ako nakrúcame. Kým jedna z nás nakupuje, my sme spolu, rozprávame sa veľa. Máš za sebou ťažký životný príbeh, ktorým si sa nám otvorila. Je to ťažké, ale minimálne tento týždeň máš v nás veľkú oporu, máš oporu vo svojom synovi,” povedala súperke Nas*atá žena.

Podľa Dii dala Juditka veľkým gestom nádej aj iným ženám, ktoré trápi rovnako ťažká diagnóza, a ukázala im, že sa nemajú za čo hanbiť a ani čoho báť. S jej silnými slovami sa nedá nesúhlasiť. Judit, držíme palce!

Zdroj/Foto: Joj.sk, Facebook/Nákupné maniačky – oficiálna stránka