Zúfalá mama malého Dominika sa obracia na verejnosť s prosbou o pomoc. Jej 8-ročného syna pred pár hodinami v Žiline zrazil vodič, ktorý z miesta nehody odišiel a chlapcovi neposkytol prvú pomoc. Vyšetrenia chlapca v nemocnici, našťastie, dopadli dobre.

Pred pár hodinami došlo v Žiline na sídlisku Hájik k nehode. Pri nej zrazil vodič motorového vozidla len 8-ročného Dominika. Šofér chlapcovi neposkytol prvú pomoc a z miesta odišiel. Zúfalá matka na sociálnej sieti zverejnila fotku zakrvavenej tváre Dominika, foto >>> TU <<<. Verejnosti tiež priblížila, čo sa udialo a zároveň prosí svedkov o pomoc pri vypátraní vodiča.

Hľadám svedkov, ktorí by mi vedeli pomôcť pri pátraní po vodičovi, ktorý dnes cca o 18. hodine zrazil autom (sivej farby) môjho 8-ročného syna a z miesta činu ušiel a neposkytol mu prvú pomoc. Za každú informáciu budeme vďační. Teraz sme v nemocnici a modlíme sa, aby nemal vnútorné krvácanie a otras mozgu,” uviedla.

Mama Dominika napokon upresnila, že chlapec je v poriadku, hoci jeho poranenia vyzerali spočiatku desivo. K prípadu, ktorý je v štádiu vyšetrovania, sa vyjadrila pre TVnoviny aj žilinská polícia: “Na základe doteraz vykonaného objasňovania bolo zistené, že maloletý chodec sa mal viesť na freestyle kolobežke po chodníku, pričom pri vjazde na vozovku mal naraziť do ľavej zadnej časti bieleho dodávkového vozidla, ktoré viedol doposiaľ nezistený vodič,“ upresnila policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Petiatko U., tvnoviny.sk | Foto: FB/Polícia SR – Žilinský kraj