Je všeobecne známe, že Dominika Cibulková sa na nedostatok financií určite sťažovať nemôže. Športové úspechy jej zabezpečili krásny život. Ak by však s peniazmi hospodárila sama, dnes by bola možno v hlbokom mínuse.

Peniaze, ktoré Dominika Cibulková zarobila počas kariéry, spolu s manželom Michalom točia v ďalších biznisoch. Vďaka tomu si žijú ako v bavlnke a vždy, keď môžu, doprajú si luxus, či už vo forme dovoleniek alebo drahého oblečenia.

Dominika Cibulková ukázala štíhly driek: Ženy odkazujú WAU!

Dvojnásobná mamička nedávno na svojom Instagrame zdieľala vtipný záber dvoch psíkov. Kým jeden bol ovešaný drahými šperkami, druhý naňho iba vystrašene pozeral. ,,Môj muž, stresujúc sa o naše financie. Ahoj, Mišo Navara,” okomentovala pobavene obrázok, čím dala jasne najavo, kto u nich doma drží kasu.

,,Práve toto memečko som sa rozhodla zverejniť, pretože to presne vystihuje nás dvoch. Vo financiách sme doslova obaja protipóly,“ vysvetlila pre web Šport24.sk Dominika. Priznala, že má rada pekné veci a netají sa tým, že ak treba, “vysolí” za ne aj väčší obnos peňazí.

,,Ide ale o to, že ak by som mala obrazne povedané možnosť minúť z milióna nejakú čiastku, tak miniem milión. Michal je pravý opak. Je veľmi šetrný a zo sumy, ktorú som spomínala, je schopný ušetriť 95%. Vždy ma brzdí, aby som veľa nemíňala. Občas sa mu určite z toho stavajú vlasy dupkom,“ uviedla úprimne s úsmevom bývalá profesionálna tenistka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Zdroj: Šport24.sk | Foto: Instagram/dominikacibulkovaofficial