Najúspešnejšia slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (31) nosí pod srdcom svoje prvé bábätko, ktoré už onedlho porodí manželovi Michalovi. Dvojica sa svojho potomka už nemôže dočkať, pričom blond kráska zrejme nechtiac prezradila, či to bude chlapček alebo dievčatko.

Slovenská tenisová špička, ktorá iba prednedávnom oznámila ukončenie svojej profesionálnej športovej kariéry, je momentálne v 22. týždni tehotenstva. Milovníčka módy sa iba pred pár dňami objavila v obľúbenej talkshow Adely Vinczeovej Trochu inak s Adelou, kde však zrejme prezradila o čosi viac ako mienila. Moderátorka s ňou okrem bestselleru Tenis je môj život rozoberala mnohé témy, pričom dievčatá nevynechali ani módu.

Keďže je Dominika vášnivou milovníčkou krásneho a luxusného oblečenia, Adela sa jej opýtala, aký veľký má doma šatník. Ako priznala, ten je po nápade jej manžela Michala vytvorený zo spodného bytu, ktorý by však tenistkina mama videla ako detskú izbu. “Malý bude mať len hosťovskú izbu,” dodala pobavene Dominika, čím zrejme nechtiac prezradila pohlavie svojho bábätka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Trochu inak | Foto: IG/domicibulkova