Dominika Cibulková v novej relácii TV Markíza: Takýto vulgarizmus by ste od nej nečakali!

Dátum:

Niekoľko týždňov promovaná nová zábavná relácie 2na1 televízie Markíza, mala svoju premiéru v nedeľu večer. Hneď prvým hosťom bola úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková, ktorá sa však v jednom z momentov pozabudla a z úst jej vyšiel vulgarizmus, ktorý nikto nečakal.

Dominika Cibulková je mladá, krásna a úspešná slovenská športovkyňa. Práve ju si televízia Markíza vybrala do svojej novej zábavnej show s moderátormi Adelou Vinczeovou a Danom Danglom. Princípom relácie je dostať pozvaného hosťa prostredníctvom skrytej kamery do bizarných a často zábavných situácií. O niektorých samotný hosť vie a dostáva pokyny prostredníctvom vysielačky do ucha, iné sú nafingované tak, že o nich pozvaný hosť netuší. Súčasťou relácie nie sú len scénky realizované skrytou kamerou mimo štúdia, ale aj ďalšie disciplíny, ktoré sa realizujú v samotnom štúdiu.

Dominika Cibulková s moderátormi relácie 2na1 Adelou Vinczeovou a Danom Danglom

Hneď prvou takouto disciplínou bol tzv. kvíz, ktorý viedol Juraj Šoko Tabáček a okrem Cibulkovej v ňom súťažili aj Luky (Zuzka Šebová) a Heso Jašterák (Michal Kubovčík). To, že aj počas nakrúcania panovala dobrá nálada dokazuje uvoľnenie samotnej tenistky. Po tom, čo Šoko pozval do štúdia kvízu Hesa Jašteráka, Cibulková len skonštatovala, že: „Im je*e, koneec!“ Moment, kedy Dominika použila daný vulgarizmus si môžete pozrieť TU v čase od 20 minúty 25 sekundy. 

Viac než samotný vulgarizmus je prekvapivé, že nikto si počas postprodukcie túto „chybičku“ nevšimol a neodstránil ju, nakoľko relácia sa natáčala ešte v minulom roku, čo dokazuje aj tehotenské bruško Zuzky Šebovej. Kto bude ďalším hosťom 2na1 ešte nie je známe, podľa dostupných informácii si Markíza chcela práve touto častou reláciu vyskúšať a vyrobila iba jednu časť  s Dominikou Cibulkovou.

Zdroj: TV Markíza| Foto: Instagram

Dominik C
... neposedný malý špunt, čo chce všetko vedeť. Neni z tých čo plazia sa, on vie, že môže letieť, ... tieto slová známeho slovenského rappera ma vystihujú - až na to, že už nie som malý. Zaujímam sa o dianie doma i v zahraničí, policajné vyšetrovania, kauzy, ale aj o showbiznis, ktorý hýbe svetom.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...