Niekoľko týždňov promovaná nová zábavná relácie 2na1 televízie Markíza, mala svoju premiéru v nedeľu večer. Hneď prvým hosťom bola úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková, ktorá sa však v jednom z momentov pozabudla a z úst jej vyšiel vulgarizmus, ktorý nikto nečakal.

Dominika Cibulková je mladá, krásna a úspešná slovenská športovkyňa. Práve ju si televízia Markíza vybrala do svojej novej zábavnej show s moderátormi Adelou Vinczeovou a Danom Danglom. Princípom relácie je dostať pozvaného hosťa prostredníctvom skrytej kamery do bizarných a často zábavných situácií. O niektorých samotný hosť vie a dostáva pokyny prostredníctvom vysielačky do ucha, iné sú nafingované tak, že o nich pozvaný hosť netuší. Súčasťou relácie nie sú len scénky realizované skrytou kamerou mimo štúdia, ale aj ďalšie disciplíny, ktoré sa realizujú v samotnom štúdiu.

Dominika Cibulková s moderátormi relácie 2na1 Adelou Vinczeovou a Danom Danglom

Hneď prvou takouto disciplínou bol tzv. kvíz, ktorý viedol Juraj Šoko Tabáček a okrem Cibulkovej v ňom súťažili aj Luky (Zuzka Šebová) a Heso Jašterák (Michal Kubovčík). To, že aj počas nakrúcania panovala dobrá nálada dokazuje uvoľnenie samotnej tenistky. Po tom, čo Šoko pozval do štúdia kvízu Hesa Jašteráka, Cibulková len skonštatovala, že: „Im je*e, koneec!“ Moment, kedy Dominika použila daný vulgarizmus si môžete pozrieť TU v čase od 20 minúty 25 sekundy. 

Viac než samotný vulgarizmus je prekvapivé, že nikto si počas postprodukcie túto „chybičku“ nevšimol a neodstránil ju, nakoľko relácia sa natáčala ešte v minulom roku, čo dokazuje aj tehotenské bruško Zuzky Šebovej. Kto bude ďalším hosťom 2na1 ešte nie je známe, podľa dostupných informácii si Markíza chcela práve touto častou reláciu vyskúšať a vyrobila iba jednu časť  s Dominikou Cibulkovou.

Zdroj: TV Markíza| Foto: Instagram