Prvé kolo prezidentských volieb je za nami. Najlepšie obstáli kandidáti Ivan Korčok a Peter Pellegrini, z ktorých jeden sa už čoskoro bude tešiť z novej funkcie. Koho by v úlohe hlavy štátu chcela vidieť Dominika Cibulková?

V druhom kole prezidentských volieb si zmerajú sily Ivan Korčok, ktorý v tom prvom zvíťazil, a Peter Pellegrini. O novej hlave štátu budú Slováci rozhodovať 6. apríla. Bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková sa o meno svojho favorita podelila aj s verejnosťou.

Dominika Cibulková schudla 15 kíl: Pozrite na jej ploché bruško!

Dominika priznala, že nad tým, či zverejní vlastné preferencie, rozmýšľala niekoľko dní, keďže ide o vec, ktorou si môže rozhnevať mnohých fanúšikov. ,,Najprv som si povedala, kašli na to, nie je to tvoj zápas a bude to iba zbytočne zlá energia. Načo, načo sa do toho miešať,” uviedla v úvode videa blondínka. Na sociálnych sieťach však vidí, že známe osobnosti podporujú svojich kandidátov, a tak sa rozhodla, že to spraví aj ona.

,,Mne to fakt nedalo spávať. Proste som si povedala, že chcem vám to nahrať. A že aj ja sa zaujímam o tieto veci, doma sa o tom bavíme. A to, že sa k týmto veciam nevyjadrujem, neznamená, že sa o ne nezaujímam,” pokračovala dvojnásobná mamička, ktorá napokon vyslovila to najdôležitejšie.

,,Môj kandidát je Peter Pellegrini. Pretože mi je ľudsky veľmi sympatický a myslím si, že bude dobre reprezentovať našu krajinu,” prezradila na rovinu a s nadšením populárna kráska.

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova