Sú tomu presne tri roky, čo sa obľúbená herečka Dominika Kavaschová stiahla z televíznych obrazoviek a naplno sa oddala role mamičky. Bývalá hviezda seriálu Oteckovia však počas “materskej” nelenila a pripravovala svoj veľký projekt.

Dominika Kavaschová sa rozhodla, že nebude pendlovať medzi dcérkou Maiou a televíznymi kamerami či divadlom. Prvé roky so svojou ratolesťou si chcela poriadne vychutnať, a tak všetkým ponukám dávala košom. Čo však popri starostlivosti o dieťatko robila, bola scenáristka, v ktorej sa úplne našla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Smotánka (@smotanka_official)

V internetovom magazíne Mimóza Dominika prezradila, že aktuálne točí seriál, ktorý vznikol z jej hlavy a pera. ,,Je to haluz, že sa to vlastne deje. Keď som prišla na prvý natáčací deň a teraz som videla, že tí všetci ľudia… Až taká úzkosť, zodpovednosť, že krista, to čo je? 50 ľudí tam je kvôli mne a idú plniť môj sen,” opísala Donďa svoje pocity šťastia. Ako známa kráska priznala, veľkú časť textov písala do telefónu popri uspávaní dcérky.

V seriáli sa diváci môžu tešiť nielen na Dominiku, ale i ďalšie esá, ako sú Zuzana Porubjaková, Alena Ďuránová, Helena Krajčiová či Domčin snúbenec Daniel Fischer. ,,Pekné to je, veľmi,” skonštatovala autorka pripravovanej novinky, pri ktorej rozhodne neskončila. Rodáčka z Košíc má už rozpracované aj iné projekty a ako uviedla, v písaní scenárov vidí svoju budúcnosť. Držíme palce!

Zdroj/Foto: YouTube/Aktuality.sk, Instagram/tvmarkizaofficial