Speváčka Dominika Mirgová odkazuje všetkým, aby si vážili svojich blízkych. Ona totiž v týchto dňoch prežíva náročné obdobie. 

[sociallocker]Mirgová sa svojim fanúšikom zdôverila, že pri malom Peťkovi si začína uvedomovať, ako čas rýchlo letí a potrebuje ju menej a menej. “Každý deň nie je samozrejmosť a snažím sa vyrovnávať s tým, že tu nebudeme večne,” začala smutne Dominika a ďalej vysvetlila prečo myslí v takomto duchu.

“Minulý rok nám umrela babka a práve včera sa rozhodol dedko, že pôjde za ňou,” zdôverila sa Mirgová. Aj keď to vraj neboli jej naozajstní starí rodičia, veľmi jej prirástli k srdcu. Nechápe ani to, prečo sa takéto veci dejú práve v tomto predvianočnom období, keďže ona Vianoce miluje. “Budeme tu za rok aj my? Pre toto sa snažím užívať si každý jeden deň naplno a ďakovať Bohu vždy keď otvorím oči,” dodáva speváčka. Všetkým odkazuje, aby ste si vážili čo máte. Rodinu a kamarátov.

Keďže mal Peťko zlú noc a viac bol hore ako spal tak som celú noc rozmýšľala nad tým, že ako ten čas strašne rýchlo letí, že mi moje dieťa zo dňa na deň rastie a potrebuje ma menej a menej. Že každý deň nie je samozrejmosť a snažím sa vyrovnávať s tým že tu nebudeme večne. Minulý rok nám umrela babka a práve včera sa rozhodol dedko že pôjde za ňou? Viete neboli to moji ozajstní starí rodičia, ale strašne mi prirástli k srdcu. A neviem prečo sa tieto veci dejú pred najkrajším obdobím, na ktoré sa každý rok teším, milujem Vianoce. Budeme tu za rok aj my ? Pretoto sa snažím užívať si každý jeden deň naplno a ďakovat Bohu vždy keď otvorím oči. Prosím ?? vážte si rodičov, rodinu, kamarátov a zlé veci neriešte..nie sú podstatné. My sme dnes prvý krát otvorili prvé okienko v adventnom kalendári a poviem vám sú to tie chvíle ktoré si navždy zapamätáme a sú tie najkrajšie ❤️? Neriešte minulosť ani to čo bude. Riešte to čo je dnes, práve v tejto chvíli ?? #mier#radost#laska#stastie#zdravie#rodina#totoJeNajviac#dedkoBudesChybat

Fotka uverejnená používateľom Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial),

Zdroj/Foto: Instagram
[/sociallocker]