Dominika Mirgová pred okamihom poriadne prekvapila fanúšikov, keď verejne priznala, že podstúpila plastickú operáciu. Pri natáčaní nového videoklipu si totiž uvedomila, že by jej nový vzhľad zrejme aj tak mnohým udrel do očí.

Dominika Mirgová verejne priznala, že si nechala chirurgicky zväčšiť poprsie. Radikálny zákrok tajila neuveriteľných deväť mesiacov, no pri natáčaní nového videoklipu, kde sa ukáže v plavkách, by všetko aj tak prasklo. 28-ročná speváčka sa rozhodla prezradiť dôvody, ktoré ju viedli k tomu, aby si ľahla pod nôž. ,,Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie,“ vysvetlila Dominika.

Podľa jej slov nechcela pôsobiť vulgárne a pútať pozornosť hlavne svojím dekoltom, pričom sa zverila do rúk popredného slovenského chirurga. Mama 5-ročného syna nestavila na spoluprácu so žiadnou klinikou, no nechala sa operovať MUDr. Červeňom, ktorý sa postaral aj o prsia Zuzany Plačkovej či exfarmárky Kristi Dali. ,,…Proste som si šetrila nejakú dobu euro po eure, aby raz môj dekolt mohol vyzerať takto a ja som mohla konečne chodiť bez podprdy,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/dominikamirgovaofficial