Dominika Mirgová sa stala jednou z najúspešnejších slovenských speváčkok ešte v roku 2007, kedy sa zúčastnila tretej série šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Hneď po ukončení súťaže si ju vzal pod svoje krídla nemenej úspešný kolega z prvej série Miro Jaroš, ktorý jej napísal množstvo nezabudnuteľných hitov. Ako sa však zdá, Dominika svoju silu nestratila ani po ukončení spolupráce s hviezdou detských hitov!

25-ročná speváčka z Trnavy po niekoľkých rokoch ukončila spoluprácu s momentálne najobľúbenejším detským pesničkárom Mirom Jarošom, pričom jeho skladby vymenila za autorské a manažment si vytvorila zo svojich najbližších. Aj keď spočiatku mnohí očakávali, ako sa bude ďalej vyvíjať jej cesta, zdá sa, že novým singlom trafila klinec po hlavičke.

Krásna mamička malého Peťka tentokrát spojila svoje sily s raperom Majselfom a nahrala jedinečný singel „Stopy“. Klip ku skladbe dvojica nakrúcala v romantických Benátkach, pričom sa nevyhli ani komplikáciám. „Došli sme na miesto, kde sa v tom momentne spustil obrovský vietor, ktorý by nás asi total roztrhal, keby neutekáme späť. Do toho mega blesky, silný lejak a šlapanie hodinu späť cez opustenú pláž – podotýkam nikde nikoho! Len my, kufre, elektronika, kamera. Nebolo mi všetko jedno a v tej chvíli sa mi premietalo hlavou hocičo,“ uviedla svojho času na sociálnej sieti Instagram.

Dnes je už nad slnko jasné, že všetko napokon dopadlo dobre a nový singel Dominiky a Majselfa je skutočnou lahôdkou, ktorá sa zo strany fanúšikov teší množstvu pozitívnych reakcii. A my sa ani nečudujeme, pričom taktiež prihadzujeme palec hore!

Dominika Mirgová & Majself- STOPY

Foto: Instagram/majself l Video: YouTube/DMirgovaLive