Tanečná šou Let’s Dance už onedlho vyvrcholí grandióznym finále, pričom v nedeľu diváci spoznajú tri dvojice, ktoré budú súťažiť o titul kráľa a kráľovnej parketu. Uplynulý týždeň pritom šou opustila jedna z najsledovanejších účastníčok, tenistka Dominika Cibulková, ktorá aktuálne zhodnotila rytmickú jazdu svojho života.

Športovkyňa Dominika Cibulková (32) sa pred dvoma mesiacmi vrhla do kolotoča s názvom Let’s Dance, ktorý musela po uplynulom kole opustiť. Ako blondínka ozrejmila, bola to pre ňu jazda, pričom stále nemôže uveriť, že sa dostala až do ôsmeho kola. Zároveň priznala, že netušila, do čoho sa púšťa, no do šou išla naplno a cítila obrovskú radosť, ale aj rešpekt.

“Chcela som, aby ste vy, moji fanúšikovia, neboli sklamaní a chcela som vám ukázať po dlhšej dobe aj takúto Dominiku- ozajstnú, skutočnú, aká naozaj JE, ľudská, silná a krehká zároveň, zodpovedná, húževnatá, ale aj obrovská trémistka.. A hlavne, že som úplne obyčajná žena – jedna z vás,” prezradila vrcholová športovkyňa. Rovnako sa všetkým poďakovala za podporu a hlasy, kým neopomenula ani manžela, syna, svoj fashion team a kamarátky.

“Najradšej by som sa poďakovala celému svetu, taká som z toho zážitku ešte stále nadšená. Tak som vám to ešte raz potrebovala napísať a povedať ĎAKUJEM, dúfam že ste si to užili s nami,” dodáva nadšená Dominika k účasti v markizáckej relácii Let’s Dance.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/domicibulkova, letsdance.markiza