Donald Trump sa 20. januára 2017 stal 45. prezidentom USA. Dopomohla mu k tomu kontroverzná kampaň, počas ktorej si ho veľa ľudí obľúbilo, ale aj znenávidelo. V každom prípade si získal popularitu nielen v Amerike, no rovnako aj po celom svete. Šance sa tak chopila aj malá obchodníčka z rakúskeho mesta Pfafstätten.

Manuela Planková je majiteľkou obchodu s kostýmami v Pfafstättene, malom obchodnom mestečku neďaleko Schwechatu. Keďže jej obchod profituje najmä počas obdobia maškarných plesov, využila príležitosť a zo súčasnej politickej situácie vyťažila maximum. Všimla si, že mnoho ľudí reaguje na amerického prezidenta Trumpa a ohlasu sa nevyhol ani v Dolnom Rakúsku. Začala teda vlastnoručne vyrábať príčesky a la Trump.

Začínala len s malým množstvom, okolo 10 parochní. Rýchlo však pochopila, že jej to na celú sezónu nebude stačiť a tak dnes nerobí nič iné, len priliepa umelé vlasy na parochne. Dopyt je obrovský, každého Rakúšana láka šanca stať sa na chvíľu jedným z najvplyvnejších ľudí na svete.

Ak by ste sa rozhodli vycestovať za parochňou do vedľajšieho Rakúska, určite vám odporúčame najprv si overiť, či sa vám blond preliv hodí. Môžete si ho online a zadarmo vyskúšať na stránke trumpshair.com, kde len vložíte svoju fotku a môžete experimentovať! K dispozícii sú vám viaceré blond odtiene, rôzne strihy aj uhly vlasov americkej hlavy štátu.

Vyskúšajte si parochňu onlnie na www.trumpshair.com

Vyskúšať si parochňu môžete aj na trumpshair.com

Zdroj: trumpshair.com | Foto: facebook, trumpshair.com