Dorota Nvotová podporila Ukrajinu: Rusku dala okamžitú stopku!

Dátum:

Slovenská herečka a speváčka je scestovanou svetobežníčkou, ktorá už navštívila desiatky zaujímavých destinácií. Podľa jej slov ju baví spoznávať nových ľudí a iné kultúry, v dôsledku čoho sa cestovanie stalo jej veľkou vášňou. Ruská invázia na Ukrajinu ju však donútila zamyslieť sa nad zahraničnými cestami, ktoré absolvovala.

Dorota Nvotová sa okrem hudby živí aj cestovaním, pričom organizuje dobrodružné výlety prostredníctvom svojej cestovnej kancelárie. Jej zájazdy patria k jedinečným, keďže sa vždy snaží združiť skupinku záujemcov, aby sa im mohla intenzívne venovať a povedať im všetko o mieste, kde sa nachádzajú. Každý rok cestovala so svojimi klientmi aj do Ruska. Tomu je však koniec!

Dcéra herečky Anny Šiškovej sa totiž rozhodla prejaviť podporu Ukrajine. ,,S okamžitou platnosťou rušíme všetky zájazdy do Ruska. Nebudeme podporovať ekonomiku takto invazívnej krajiny,“ uvádza sa na oficiálnej stránke cestovnej kancelárie Nvotovej. 39-ročná brunetka priznala, že každoročne ide iba o malú skupinu turistov, no urobila to z princípu.

Slovenská podnikateľka má dokonca kontakty v Rusku, keďže istý čas žila s partnerom, ktorý sa chopil fantastickej pracovnej ponuky, v Moskve. Po narodení syna Filipa chcela dokonca v Rusku zostať natrvalo. Vzťah s otcom jej dieťaťa však stroskotal a herečka sa vrátila späť na Slovensko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Fulmaya Travel – cestovka Doroty Nvotovej  |  Foto: FB/Dorota Nvotova, FB/Fulmaya Travel – cestovka Doroty Nvotovej

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...