S januárom 2024 sa na obrazovky TV JOJ vrátila po niekoľkoročnej pauze relácia Heslo. Niekdajšieho moderátora Milana Juniora Zimnýkovala Jojka nahradila Jasminou Alagič. Zdá sa ale, že prejav známej krásky mnohých irituje.

Relácia Heslo vyšachovala z pondelkového hlavného vysielacieho času dlhoročne obľúbený program Inkognito, ktorý začala Jojka vysielať v sobotu podvečer. Staronový zábavný projekt s Jasminou Alagič však očakávania sledovanosti nenaplnil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Podľa reakcií na sociálnych sieťach by sa mohlo zdať, že za nízkymi číslami stojí temperamentný prejav manželky rapera Rytmusa, o ktorom sa mnohí vyjadrili, že im prekáža. ,,Na fb JOJ sú všetky komentáre negatívne na vašu osobu ako moderátorku. Sú to stovky a stovky komentárov a, žiaľ, s nimi súhlasím, že ste ukričaná a tón vášho hlasu nie je príjemný do tejto relácie. Predtočené časti sa, samozrejme, odvysielajú, ale plánujete v moderovaní tejto relácie pokračovať, resp. poučíte sa a zmeníte spôsob uvádzania,” odkázala na Instagrame priamo Jasmine istá Ivet.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Jojka vracia Inkognito

Po dvoch odvysielaných častiach prichádza zmena. „Inkognito sa vracia na televízne obrazovky v pôvodnom čase. Vysielané bude každý pondelok o 20.40 hodine,“ prezradila pre Čas.sk PR manažérka televízie JOJ Katarína Procházková. Z tohto rozhodnutia sa raduje aj moderátor Vlado Voštinár.

„Toto je ideálny čas pre náš program a pre mňa dobrá správa. Zároveň ma teší, že vytvoríme zábavnú dvojičku s Heslom,“ uviedol pre Čas.sk. Vysielací čas Hesla sa tak posúva a bude nasledovať po Inkognite.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/tvjoj