Slovensko od sobotného večera pozná meno svojho nového prezidenta, ktorým sa stal Peter Pellegrini. Voľbám predchádzali rôzne kampane, ale aj dobrovoľné vyjadrovania názorov na sociálnych sieťach. Meno svojho favorita prezradila i známa influencerka Zuzana Plačková, ktorú však mnohí obviňujú z toho, že tak spravila kvôli peniazom.

Sociálne siete boli niekoľko týždňov zaplavované príspevkami, v ktorých ľudia vyjadrovali svoje sympatie k jednotlivým kandidátom. Väčšina známych osobností vrátane umelcov držali stranu Ivanovi Korčokovi. Pár dní pred voľbami sa o názor podelili aj silné mená, ako Patrik Vrbovský alias Rytmus s manželkou Jasminou či Zuzana Plačková.

Zuzana Plačková

Trojica kamarátov prezradila, že svoj hlas venuje Petrovi Pellegrinimu, čím spustila lavínu teórií o tom, že za svoje príspevky ohľadom volieb dostala zaplatený slušný balík peňazí. Pár hodín po vyhlásení nového slovenského prezidenta sa Zuzana Plačková ozvala na Instagrame, kde spomínané konšpirácie označila za trápne.

Je rozhodnuté: Slovensko má nového prezidenta, TOTO rozhodlo!

,,Ja nechápem, či naozaj iba Rytmusovci a Plačkovci tak ku*va svietia, že sú tŕňom v oku, ale haló, veď sa pozrite, kto sa vyjadroval počas celej kampane. Ja som sa vyjadrila raz, raz v stredu som povedala, koho volím, a odvtedy sľak trafuje ľudí. Ale to, že počas celej kampane, mesiac alebo koľko to trvalo, sa tu vyjadroval kadekto, tak je to úplne okey. Natáčali sa tu profesionálne videá, hej? Ale keď ty sa takto normálne vyjadríš, tak už si hneď akože primitív a proste zle. Však sa spamätajte, jak si se*iete do pysku, uvedomte sa trošku,” odkázala Zuzana v nedeľu ráno všetkým hejterom.

Zuzana Plačková

,,Ja som neurobila nič zlé ani nikto z nás, pretože každý, koho tu mám, sa vyjadroval. A prečo vy sa môžete vyjadriť a my sa nemôžeme vyjadriť? Prečo si človek nemôže povedať svoj názor, lebo hneď bude za to šikanovaný a je*aný od ľudí. Veď haló, také isté práva, ako máte vy vyjadrovať sa, tak také isté máme aj my,” pokračovala nabrúsená podnikateľka, ktorá nerozumie tomu, prečo sa v tejto súvislosti neriešia aj iní mediálne známi ľudia. ,,Iba my sme tí zlí? Haló? Trošku divné…”

Na záver čiernovláska všetkým odkázala, aby sa zamysleli nad svojím správaním a namiesto agresie šírili mier a pokoj. Celé jej vyjadrenie si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, peter_pellegrini