V Skalici došlo v noci zo štvrtka na piatok k poriadnej dráme, ktorá sa mohla skončiť aj tragédiou. Muž mal z doposiaľ nepotvrdených dôvodov zaútočiť na parkovisku s nožom na svoju expartnerku. Pri tom však bola zranená aj ich 3-ročná dcérka, ktorá tiež skončila v nemocnici.

Ako informuje portál Noviny, v Skalici došlo v noci zo štvrtka na piatok k nepríjemnému incidentu. Muž sa mal pohádať na parkovisku so svojou bývalou partnerkou, pričom následne na ženu zaútočil s kuchynským nožom.

Jedna z bodných rán zasiahla miesto neďaleko srdca. Pri útoku mala byť zranená aj ich spoločná 3-ročná dcérka, pričom obe napokon skončili v nemocnici. Podľa prvých informácií mali údajne útočníka dochytiť susedia.

Na miesto bola privolaná polícia, ktorá počas noci prípad vyšetrovala a zaisťovala dôkazy, ku ktorým patril aj nôž či krvavé stopy na zemi. Prípad môže byť kvalifikovaný ako pokus o vraždu, no nateraz sa čaká na vyjadrenie polície. Pri incidente mal byť údajne poranený aj samotný muž. Neoverenou príčinou hádky a napadnutia mohla byť podľa miestnych taktiež žiarlivosť. Pred pár dňami šokoval Slovensko prípad úmrtia mladého herca v Prešove.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ