Na Farme sa uskutočnil ďalší duel, v ktorom sa proti sebe postavili východniar Rado a západniar Peter. Aj napriek tomu, že sa pár hodín pred súbojom malo prevaliť, kto sa stane víťazom, napätie v aréne sa dalo krájať. Ako to už, žiaľ, býva, jeden z nich napokon musel statok opustiť.

Na farmárov v dueli opäť čakalo až päť disciplín, pričom postupnosť jednotlivých úloh si vyberal Peter. Ako prvú disciplínu si zvolil šikovnosť, kde mali duelanti poskladať puzzle do tvaru ryby. Rýchlejšie sa to podarilo Radovi, vďaka čomu vyhral prvý bod.

Druhá disciplína bola zameraná na prekvapenie. Farmári si museli spraviť rebrík a prenášať vajíčka, ktoré viseli pár metrov nad zemou. V prípade, ak by sa jednému z mužov podarilo rozbiť čo i len jedno vajce, automaticky stráca možnosť získať ďalší bod. To sa stalo Petrovi, ktorý bol šikovnejší, no kvôli neprimeranej sile stratil dôležité víťazstvo.

Tretia disciplína bola venovaná vedomostnému duelu, ktorý sa však veľmi rýchlo stal komickým. Obaja duelanti totiž vo väčšine prípadov iba tipovali odpovede, a zároveň boli milo prekvapení, keď uhádli správne. Presne týmto spôsobom sa podarilo Radovi získať ďalší bod, vďaka čomu sa stal víťazom celého súboja.

Peter pri rozlúčke však mnohých farmárov prekvapil, keďže sa chcel rozlúčiť iba s dvoma mužmi. Išlo o Mateja a paradoxne Rada, ktorý ho porazil. Priznal, že iba s nimi sa úprimne porozprával a ostatní idú cestou intríg a faloše, ktoré vojenský veliteľ absolútne neuznáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Farma, markiza.sk