Slovenská speváčka Mamba Dasha prehovorila na intímnu tému. Po otázke fanúšičky, prečo odmieta mať druhé dieťa, priznala pravdu, ako to skutočne vidí nielen ona, ale i jej dlhoročný partner Tony. 

Dáša Šarközyová sa netají tým, že po náročnom prvom pôrode a komplikáciám počas šestonedelia sa rozhodla zostať len pri jednom dieťati. Mnohé mamičky, ktoré obľúbenú speváčku sledujú na sociálnych sieťach, túto informáciu nevedia stráviť a Mambu neprestajne konfrontujú ohľadom dôvodu tohto rozhodnutia.
Šarközyová najnovšie odpovedala na podobne drzú otázku neznámej ženy. „Je to pre mňa fyzicky aj psychicky náročné. Celé tehotenstvo, celý pôrod, ale aj samotná výchova dieťaťa a necítim sa na to, že by som mala dve deti. Niekto sa na to cíti a niekto nie,“ priznala otvorene.
Dáša sa dokonca netajila ani tým, že o svojom rozhodnutí často premýšľa, avšak postoj spolu s priateľom nemenia. „Je mi to tiež trošku ľúto, keď sa naňho pozerám, ale naozaj sa na to necítime. Ani ja, ani Tony. Chvalabohu, to vnímame rovnako,“ zakončila danú tému, čím rozhodne pomohla mnohým ženám, ktoré sa nezmyselne trápia výčitkami kvôli výchove jedináčika.
Zdroj | Foto: Instagram/mambadasha