Farma 15 má za sebou doslova nervydrásajúci duel, aký úspešná reality šou ešte nezažila. Postarali sa oň dievčatá Niki a Viki, ktoré ukázali svoju ženskú silu a najmä obrovskú bojovnosť.

S 15. sériou reality šou Farma sa rozlúčila dredatá Viki, ktorá na statok pribudla ako posledná. Jej odchodu predchádzal dramatický a mimoriadne napínavý súboj s Niki. Dievčatá bojovali ako levice, pričom predposledná disciplína, ktorú aj sám moderátor Marek Fašiang označil za extrémne náročnú, nemala konca kraja.

Súťažiace boli k sebe pripútané lanom. Ich úlohou bolo tri podkovy umiestené na stĺpe dostať po jednom do svojej bedničky. Ako prvej sa to podarilo Niki, avšak až po neuveriteľnom čase. Baby sa v aréne preťahovali hodinu a osemnásť minút, čo sa doposiaľ vo Farme ešte nestalo. Potvrdili to aj slová moderátora Romana Juraška v relácii Teleráno, kde vypadnutá Viki zavítala dnes ráno.

,,Musím teda povedať, asi diváci aj vedia, to bol rekord. Na Farme sa nikto ešte tak dlho nepreťahoval,” uviedol Roman. Viki a Niki tak podali naozaj nadľudský výkon, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

farma

Zdroj/Foto: TV Markíza/Farma, Teleráno, Voyo, Instagram/farma.markiza