Na Farme je to husté! Produkcia prináša jedno prekvapenie za druhým, pričom drží nielen divákov, ale aj súťažiacich v strehu. V dnešný piatkový večer sa na televíznych obrazovkách Markízy strnú v duelovej aréne Henrich s Rebekou proti Beáte a Máriovi. Ako sa ale zdá, kto bude tentokrát víťaz a kto porazený nebude až také jednoznačné, ako zvyčajne!

Keď si pri farmárskom stole zaľúbená dvojica Henrich a Rebeka vyberali protivníkov do duelovej arény, prekvapivo padli mená Beáta a Mário, s ktorými sa na statku priatelili. Sluhovia pred kamerami tvrdili, že nakoľko ide o hru, vsádzajú na istotu, no ako sa zdá, tento kop na bránku im nevyšiel.

Aj keď sa v súťažných disciplínach javilo, že sluhovia majú v počte nahratých bodov navrch, prerátali sa. Nepočítajú totiž s tým, že Evelyn im vyhodí do oči porušovanie pravidiel, ktorých sa dopustili počas noci pred duelom, kedy sa mali zdržiavať výhradne na samote, ďaleko od ostatných súťažiacich!

Práve túto skutočnosť im vytmavila pekne zostra. ,,Nie je to tak dávno. V tejto istej duelovej aréne prebiehal duel za trest medzi Majou a Nikol. V ten týždeň sme vám ja aj Martin veľmi jasne a dôrazne povedali, že akékoľvek ďalšie porušovanie pravidiel bude mať fatálne následky,” uviedla blondínka. Rebeka a Henrich tak opäť doplatili na nedodržiavanie pravidiel a jeden z nich musí Farmu napokon opustiť.

Ostatní farmári mali za úlohu predostrieť svoje sympatie a označiť toho, koho by si priali, aby ostal. Voľba padla na Henricha, a tak duelové brány okrem Beaty a Mária okamžite opustila aj Rebeka Hlavatá. Evelyn ju po vyhratom dueli 3:1 vyhodila so slovami: „Zbaľ si veci a odíď!” Šokovaná recepčná z Galanty len stroho zareagovala: „Bez rozlúčky?” Šokovaná napokon predsa len vzala svoj kufor a bez posledných slov opustila Farmu 12.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, streamable.com