Obľúbená šou Česko Slovensko má talent je opäť na televíznych obrazovkách, pričom na JOJ-ke a Prime odštartovala vo veľkom štýle. Novou členkou poroty sa stala česká speváčka Marta Jandová, no taktiež sa v siedmom ročníku objavila aj úplne nová moderátorská dvojica. Celý tím síce očakával nezvyčajné vystúpenia, no to, čo prišlo v uplynulej epizóde, šokovalo všetkých prítomných.

Talentová šou nie je lákadlom len pre Slovákov a Čechov, ale aj pre zahraničných umelcov. Už v minulosti sme mohli vidieť vystupovať ľudí z Mongolska, Veľkej Británie, či dokonca Iránu. Ani tento ročník sa nezaobišiel bez talentovaných cudzincov, pričom tentokrát sa na pódiu objavilo baletné duo, Vanessa z Franczúska a Janie z Ruska.

Keď začali obe tancovať, porota aj diváci predpokladali, že pôjde o klasické vystúpenie baletiek. To však ešte netušili, ako veľmi sa mýlili. Súčasťou ich vystúpenia bolo totiž podpichovanie sa v podobe faciek, kopancov a ťahaním za vlasy. Týmto správaním pobavili, no zároveň aj šokovali. Na tvárach Marty Jandovej či Jara Slávika je vidieť poriadne zmätené výrazy.

Vystúpenie primabalerín si môžete pozrieť od 13:50 min. —TU—!

Zdroj: joj.sk  |  Foto: joj.sk