Len pred pár hodinami objavila žilinská polícia na Kysuckej ulici mŕtve telo muža vo veku 40 až 45 rokov. Bratislavská polícia zverejnila na sociálnej sieti hneď dva otrasné pohľady, ktoré sa mužom zákona naskytli. Mŕtve telo našli v utorok na Saratovskej ulici a druhé v stredu na diaľničnom hraničnom priechode Čunovo – Rajka.

Bratislavská polícia prišla na sociálnej sieti so smutnou správou. Ešte v utorok o 16. hodine bola dopravná polícia vyslaná na Saratovskú ulicu, kde sa neďaleko otočiska mestskej hromadnej dopravy ,,Pri Kríži“ mala nachádzať osoba bez známok života.

Polícia smutný záver, bohužiaľ, potvrdila. „Momentálne sú vykonávané všetky potrebné úkony s cieľom zistenia presných príčin a okolností tejto dopravnej nehody aj za využitia kamerových záznamov z vozidiel MHD,“ dodáva. Presné okolnosti, za ktorých k úmrtiu došlo, tak nateraz nie sú známe.

V stredu v ranných hodinách však polícia v Bratislave objavila aj ďalšie nehybné telo. Hliadka dopravnej polície vykonávala kontroly zamerané na nelegálnu migráciu na diaľničnom hraničnom priechode Čunovo – Rajka, keď dostala oznámenie o náleze mŕtveho muža v pripájacom jazdnom pruhu diaľnice D2 v smere na Slovensko. Aj v tomto prípade polícia nález potvrdila a vykonáva všetky potrebné úkony, aby zistila presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj