Ally Parkerová je mladá žena, ktorej zákerná choroba zabíja jej rodina. Na sociálnej sieti zverejnila fotku jej zomierajúcej dcérky s jej chorým otcom. Keď to uvidíte a prečítate si tento silne emotívny príbeh, vyskočia vám slzy z očí.

Ally Parker z Floridy prežíva najťažšie obdobie v živote, ktoré nechce zažiť žiadny rodič. Jej päťročná dcérka bojuje so zákernou formou rakoviny mozgu a lekári jej princeznej dávajú už len pár dní života, píše denník “DailyMail”. V nedeľu zverejnila matka fotky na sociálnej sieti, ktoré sú plné bolesti a žiaľu. Dedkovi Seanovi Parkerovi diagnostikovali vážne neurologické ochorenie a tiež bojuje o svoj život. Pri fotke umierajúcej vnučky a dedka sa nedá neplakať.

Táto fotka a aj príbeh tejto rodiny sa dotkol tisícky ľudí po celom svete a všetci vyjadrili svoj súcit tejto rodine. Ľudia sa zhodli na jednej veci, Ally musí ďalej bojovať a musí byť silná a pripravená na ten moment, kedy obaja odídu. Ďalej pridala fotku, na ktorej vyzerá vnučka s dedkom šťastne a hlavne zdravo, pod ktorú chuderka Ally dopísala: “Toto sú dvaja najsilnejší ľudia, akých poznám. Nemôžem uveriť, že o pár dní pochovám moju princeznú a možno o niekoľko týždňov či mesiacov aj môjho otca…Obaja sú pre mňa hrdinami, čo urobili v živote také zlé, že si zaslúžia toto?”

Ally odmieta prijať fakt, že na túto tragédiu jestvuje dôvod. Podľa jej slov je svet strašné miesto, nevie pochopiť prečo musia obaja odísť v tom istom roku a nevie si predstaviť, ako bude bez nich žiť. Dvojitá rana v tejto rodine je veľmi bolestivá iba pri čítaní tohto článku, nevieme si predstaviť, akú bolesť musí prežívať samotná Ally. Nevzdávaj sa, bojuj a ži ďalej!

Zdroj: dailymail.com | Foto: Facebook