Minulý rok bol pre známu českú speváčku a gitaristku veľmi ťažký. Do jej života totiž vplávala zákerná rakovina a ona musela sústrediť všetku silu, aby ju zdolala a mohla sa tak opäť sústrediť na svoju milovanú hudbu. Až teraz však vyplávalo na povrch, že vážna choroba nebola tá jediná rana, čo jej podlomila kolená. Krátko predtým totiž…..

Ak ste si mysleli, že českej stálici na hudobnom nebi, Lenke Filipovej ( 63), bol v tých najťažších časoch oporou práve jej dlhoročný partner, uznávaný architekt Boris Drbal (65), ste úplne na omyle! Ich ukážkové, 34- ročné manželstvo sa totiž po tom, čo zlyhali všetky možnosti na záchranu, definitívne rozpadlo.

Lenka si svoje súkromie vždy úzkostlivo strážila a so svojim manželom sa na verejnosti takmer vôbec neukazovala. Nikomu teda nepripadalo podozrivé, že ich už dlho nevideli spolu. O tom, že ich vzťah skončil, vedelo len pár ľudí. Lenka to niesla veľmi ťažko a je preto veľmi pravdepodobne, že bolestné prežívanie a stres, v ktorom sa umárala sa podpísali pod to, čo malo nasledovať.

Krátko po tomto bolestnom rozchode totiž prišla ďalšia rana. Zlyhal jej imunitný systém a jej tela sa zmocnila rakovina. Speváčka ihneď odvolala všetky vystúpenia a stiahla sa do ústrania, aby sa mohla sústrediť na náročnú liečbu. Oporu našťastie našla vo svoje dcére Lenny ( 22), ktorá ide v jej hudobných šľapajach.

Dnes je Lenka našťastie mimo ohrozenia a svoj boj nad rakovinou vyhrala. Dokonca našla v sebe už aj silu hovoriť o rozpadnutom vzťahu a pre denník blesk.cz sa na margo toho vyjadrila: ,,Je to už dlhší čas, čo sa to stalo, a nerada by som to verejne rozoberala. Môžem len potvrdiť, že som po rozchode.“

ZDROJ: blesk.cz | FOTO: Facebook, Instagram, Pixabay| Video: YouTube