Pri pohľade na svalnatého profesionálneho zápasníka by zrejme nikto nepovedal, že dlhé roky nebol spokojný so svojím telom a túžil vyzerať ako žena. Dnes je Tyler Reks definitívnou minulosťou, existuje už iba Gabbi Tuft.

45-ročný rodák zo San Francisca bol od roku 2007 súčasťou organizácie WWE, v ktorej pôsobil ako profi wrestler. Po siedmicch rokoch prišla stopka s udaním dôvodu, že chce viac času tráviť s rodinou. Tyler Reks bol totiž ženatý a mal malé dieťa.

Ako sa neskôr ukázalo, za ráznym rozhodnutím stálo aj niečo iné. V tom čase 127-kilový športovec, ktorý mal na sebe iba 6 – 8 percent tuku, v kútike duše túžil po tom, aby vyzeral ako žena. V roku 2020 prelomil mlčanie a všetko vyrozprával svojej manželke Priscille. O rok neskôr i verejnosti.

Keďže mužovo telo zdobil samý sval, o to náročnejšia bola jeho premena na ženu. Všetko ale napokon dopadlo podľa predstáv. Dnes sa už Tyler volá Gabbi Tuft, váži 85 kilogramov, z čoho tvorí telesný tuk 18 percent, má dlhé blond vlasy, ženskú tvár i figúru a pracuje ako fitnesstrénerka. S Priscillou sa momentálne rozvádzajú, no výchádzajú viac než dobre. Spája ich totiž nielen 12-ročná dcéra, ale aj pomáhanie ďalším transgender ľuďom v ceste za ich snom.

Zdroj: businessinsider.com | Foto: Instagram/gabbituft