EGOISTKA ROKA? Vo vlaku odmietla „náhubok“ a spolucestujúcim spôsobila..

Dátum:

Po nočnej, vyčerpaný a s chuťou čerstvých raňajok a kávy takmer na jazyku, nastupuje po dvanásťhodinovej pracovnej službe vo fabrike do vlaku. Zdravotníčka smerujúca do práce nastupuje do vozňa v Petržalke a premýšľa, koľkých ľudí za deň stihne vyšetriť. A v tom sa k desiatkam cestujúcich pridá aj žena, ktorá odmietne „náhubok“ a všetkým spôsobí hodinové meškanie!

Kuriózny prípad sa odohral v pondelok (15. marca) doobeda v Bratislave, kde sa viezla vlakom žena, ktorá si odmietla nasadiť respirátor. Televíziu Markíza o tom informoval muž, ktorého žena bola priamym svedkom incidentu: „Ľudia idú z nočnej, potrebujú chytať prípoje, čo sa nikomu nepodarí,“ uvádza divák.

Aj keď niekoľkí spolucestujúci žene náhradný respirátor ponúkli, ona údajne odmietla. S touto Slovenkou už polícia skúsenosť mala, v minulosti jej bola uložená pokuta vo výške 400 €, tentokrát jej bola uložená pokuta 500 €. Po hádke s policajtmi bola vyvedená z priestorov osobného vlaku: „Povedala, že sú to jej ústavné práva a ona nemusí mať žiaden náhubok, tvrdí divák.

Žena spôsobila svojim konaním hodinové meškanie vlaku na trase Bratislava – Nové Zámky a bola prevedená na príslušné oddelenie Policajného zboru. Hovorca ZSSK Tomáš Kováč okrem toho upozorňuje, že škoda za zdržanie vlakovej dopravy z jednoznačne preukázanej viny a úmyslu cestujúceho, je vymáhateľná až do výšky niekoľkých stoviek eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: pixabay.com

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...