Nie je žiadnym tajomstvom, že pre obľúbenú herečku neboli posledné roky prechádzkou ružovou záhradou. Zdá sa ale, že sa na ňu konečne usmialo šťastie. Elena Podzámska priznala nového partnera.

Pandémia spôsobila dlhodobé problémy u mnohých ľudí vrátane dovtedy úspešných umelcov, ktorí prišli o prácu. Elena Podzámska sa dostala do finančných problémov, k čomu sa pridružili aj ďalšie veci. Smútok a zúfalstvo tak vyústili do bodu, kedy známa kráska vyhľadala odbornú pomoc na protialkoholickom liečení. Stalo sa tak na sklonku minulého roku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Eňa sa priaznivcom na Instagrame sem-tam prihovorí, aby im prezradila, ako sa má. V príspevku zo začiatku februára oznámila, že je späť. Potvrdilo to aj video kaderníka Ondreja Grňu, ktorý sa postaral o jej úžasnú premenu v podobe nového účesu.

Elena Podzámska je späť: S novými vlasmi vyzerá ako bohyňa!

V tomto prípade sa potvrdzuje stará známa veta – nový muž, nové vlasy. Ako totiž 52-ročná herečka priznala Novému Času, jej srdce je opäť zadané a získal si ho sympatický Boris Nemeš.

 „S Elenou sa poznáme už niekoľko rokov. Je to krásna žena, čo určite potvrdí väčšina mužov. Taktiež je veľmi milá a empatická. Píšem, že žena, pretože neriešim jej prácu. Je špičková herečka, ale to je len práca,“ uviedol pre Nový Čas Nemeš, ktorý sa svojou láskou pochválil aj na sociálnej sieti. Držíme palce!

Spoločnú FOTO Eleny Podzámskej a jej nového priateľa si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial