Emma Drobná atakuje zmyselným klipom: Speváčka prekonala samu seba!

Dátum:

Emma Drobná už dávno nie je naivným dievčatkom z talentovej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, naopak, rokmi sa z nej stáva jedna z najrešpektovanejších umelkýň na domácej hudobnej scéne. A svoje pevné miesto potvrdila novinkou „Demons“, ktorou opäť prekonala samu seba!

25-ročná speváčka Emma Drobná vydala iba pred pár hodinami nový videoklip k singlu „Demons“, pod ktorý sa opäť podpísala aj autorsky. Po hitoch „Smile“, „Words“ či „Try“ tak fanúšikov prekvapila nielen fantastickou hudbou, ale aj jedinečným vizuálom, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani za hranicami.

Ústredným prvkom Emminho videoklipu je neštandardne tanec, pričom o choreografiu sa postaral Lacko Cmorej. „Takisto ako všetci ostatní od režiséra cez kameramana až po osvetľovačov, aj Lacko sa do svojej role naozaj vcítil a priniesol tam svoj pohľad na vec. Snažili sme sa (teda hlavne Lacko) do tanca pretaviť aj lásku aj hádku. Trošku ukázať tých démonov,“ hovorí o zmyselnom klipe Emma.

Ako tiež speváčka prezrádza, skladba „Demons“ je o ľuďoch v našich životoch, ktorí v nás vedia vyvolať zlé myšlienky alebo pocity: „Je tak trošku aj o strachu z toho, že niekto blízky nám klame. A tak trošku o tom, že často klameme aj samých seba. Pritom si stačí uvedomovať vlastnú hodnotu a nenechať sa nikým presvedčiť o opaku.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: YouTube, IG/emmadrobna, Video: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...