Šoubiz Emma Drobná ukázala milovanú mamu: Pozrite na tú podobu!

Emma Drobná ukázala milovanú mamu: Pozrite na tú podobu!

Emma Drobná je aktuálne jednou z najobľúbenejších domácich speváčok, pričom o vystúpenia či spolupráce nemá núdzu, rovnako sa jej darí aj v súkromnom živote. Fanúšikov najnovšie prekvapila záberom s maminou, kde sa podobajú ako vajce vajcu.

Je mladá, talentovaná, vtipná a do šoubiznisu vstúpila víťazstvom v speváckej šou Superstar. Už dlhší čas tvorí pár s bývalým futbalistom Filipom Šebom. Obaja majú svojský štýl, no zároveň sa dopĺňajú. „On mi skôr iba radí, ale to je vzájomné,“ prezradila v rozhovore pre magazín Šarm.

Veľa spoločného času trávia na Ibize, kým Filip predtým veľa cestoval. ,,Vedel som, že si chcem vybudovať v zahraničí druhý domov, ale čakal som, ako sa veci vyvinú v mojom osobnom živote. Keďže sa Emme na Ibize takisto páčilo ako mne, zvolili sme si ju ako naše prechodné bydlisko,“ povedal v dávnejšom rozhovore so Sajfom Filip.

Speváčka je ale zároveň veľmi naviazaná aj na rodinu, má skvelý vzťah so svojou maminou, ktorej akoby z oka vypadla. Veď posúďte sami, vyzerajú ako sestry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/emmadrobna, mariadrobna, Šarm, YouTube/ lvllama | Foto: IG/emmadrobna, mariadrobna