Igor Matovič sa rozhodol posledné hodiny predvolebnej kampane využiť naplno. Pred kamery si totiž doviedol vlastnú manželku a v niektorých momentoch obaja nedokázali zadržať slzy. Manželia sa rozhodli ešte raz apelovať na voličov a pokúsili sa vysvetliť najnovšie obvinenia, ktoré sa dostali na verejnosť.

Igor Matovič zvolal tlačovú konferenciu pred nemocnicou Bory, ktorú vlastní spoločnosť Penta Hospital. Jeden zo spoluzakladateľov je aj Jaroslav Haščák. ,,Symbolom okrádania chorých ľudí je Nemocnica Bory, ktorá je tu za nami. Ukradol chorým ľuďom 440 mil. z peňazí určených na liečbu chorých ľudí. Táto operácia bola realizovaná pred viac ako 10 rokmi,“ vyhlásil šéf strany OĽANO a priatelia.

Vzápätí však manželia zmenili tému a venovali sa najnovšej informácií, ktorá prišla zo strany Hlas-SD. Samuel Migaľ totiž zverejnil video, v ktorom tvrdí, že Matovičovci vlastnia Revayovský kaštieľ zo 16. storočia, ktorý mali začať v roku 2021 zrekonštruovať. „Neverte bludom, ktoré sú dnes o nás šírené. Nehnuteľnosti máme v Trnave, nikde inde,“ oznámila Pavlína Matovičová.

Následne uviedla, že jej rodina nemôže žiť normálne a neustále musí čeliť útokom a klamstvám, pričom zadržiavala slzy. ,,Toto sú podlé, ale hnusné podlé klamstvá. Je to hnusná mafiánska robota, akú sme zažili vtedy, keď sa nám vyhrážali likvidáciou, že nám poslali ostré nábojnice…ako nám chodili do bytu na Čajkovského, neukradli nič, ale chodili, či sú tam nejaké ploštice alebo čo ja viem čo…netuším,“ uviedla, pričom požiadala novinárov, aby si overovali informácie predtým, ako ich zverejnia. Taktiež vyzvala znova občanov, aby sa nenechali oklamať a neverili obvineniam, ktoré zverejňuje mafia.

K slovu sa znova prihlásil politik, ktorý obvinil Petra Pellegriniho a Jaroslava Haščáka, že si klamstvo o majetku v Turčianskej Štiavničke dopredu naplánovali na posledný deň predvolebnej kampane. Následne sa venoval tomu, že Jaroslav Haščák má poskytovať bezplatnú inzerciu niektorým politickým stranám, v dôsledku čoho neodvádza dane a pácha teda daňový podvod.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/OĽANO a priatelia