Každý týždeň môžete na obrazovkách televízie JOJ sledovať obľúbenú reláciu Sedem pod taktovkou Eleny Vacvalovej. Glosátori sa tak ako zvyčajne venujú aktuálnym témam s humornými poznámkami. Tie sa však nemusia páčiť každému.

V najnovšej epizóde humornej relácie sa glosátori zaoberali dojčením na verejnosti. Po vtipných komentároch sa k celej záležitosti vyjadrila aj Eňa Vacvalová, ktorá sa priznala, že dojčenie považuje za intímnu záležitosť medzi matkou a dieťaťom. Zároveň ju hnevá, že mamičky sú v dnešnej dobe brané trošku inak, pričom majú vo viacerých oblastiach prednosť.

Moderátorka porozprávala nepríjemnú skúsenosť pri pokladni, keď ju predbehla mamička, ktorá mala na hrudi šatkou uviazané dieťa. Drzo do nej drgla, čo Vacvalovú poriadne nahnevalo a rozhodla sa zareagovať. Spýtala sa jej, čo má znamenať jej správanie, keďže ju nepríjemne sotila.

Reakcia modernej mamičky ju však odrovnala. ,,No a? A vy ste si nevšimli, čo mám na krku? Ja som matka,“ rázne zareagovala neznáma žena. Nad odpoveďou sa nestačila diviť nielen známa blondínka, ale aj predavačka, ktorá si neodpustila poznámku. ,,Ja mám na krku tri deti a nepredbieham sa,“ uzemnila „modernú“ matku.

Príhodu Vacvalovej si môžete pozrieť od 26 min.

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Facebook/Sedem, Pixabay  |  Video: joj.sk