Erika Judínyová až doposiaľ skrývala svoje sladké tajomstvo. Vo veku 49 rokov sa totiž stane po prvýkrát mamičkou. Čo ale táto krásna životná zmena znamená pre populárnu reláciu Smotánka?

Erika Judínyová sa nikdy netajila tým, že sa jedného dňa túži stať mamičkou. K jej snu ale viedla trochu kľukatejšia cesta, no napokon sa dočkala tých najkrajších slov od lekára. Vo svojich 49 rokoch je po prvýkrát v živote tehotná a manželovi Števovi Skrúcanému (59) privedie na svet dieťatko.

Dvojica sa nového prírastku do rodiny nevie dočkať, no momentálne je moderátorka naďalej súčasťou populárnej markizáckej relácie Smotánka. Mnohí sa už teraz zamýšľajú nad tým, kto známu blondínku v projekte nahradí, alebo či relácia definitívne skončí.

Zo zákulisia Markízy ale prišli dobré správy a PR manažérka Adriana Podobová uviedla pre Plusku, že Smotánka sa bude vysielať aj naďalej podľa plánu. Erika tak bude pracovať dovtedy, dokým bude môcť. Informovaný zdroj dodal aj ďalšie detaily: “V Záhorskej Bystrici zvažujú niekoľko scenárov, pričom najpravdepodobnejší je, že na obrazovke nedôjde k žiadnej zmene a Erika bude stáť pred kamerou aj v jesennej sezóne. Zmenou bude jedine to, že Smotánku už nebude vyrábať,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Erika sa stane po prvýkrát v živote mamou
V relácií Smotánka však nekončí

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/tvjoj, smotanka_official, Televízia Markíza