V sobotu podvečer ostali diváci šoubiznisovej relácie Smotánka poriadne zaskočení. Moderátorka Erika Judínyová sa im totiž prihovárala v obrovských slnečných okuliaroch. Išlo iba o módny doplnok alebo bol za tým vážnejši dôvod?

Keď sa niekto na Slovensku objaví pred kamerami v slnečných okuliaroch, väčšinou ide o rapera, ktorý nimi podčiarkuje svoj imidž. U moderátorov, ktorí vysielajú zo štúdia, sa niečo také nikdy nevidí. Erika Judínyová tak v sobotnej Smotánke poriadne prekvapila, keď svoj originálny perleťový outfit doplnila obrovskými čiernymi okuliarmi.

,,Bože, tie okuliare… Prečo jej to urobili,” znie komentár na Instagrame pri Erikinej fotke. ,,Okuliare úplne od veci, ako kozmonaut,” pridala sa ďalšia negatívna reakcia. Erika si však oči nezakrývala pre parádu, mala na to vážny dôvod.

,,Smotánka tentokrát pripravená aj so zapálenými očami:) Preto dnes takto. Markíza sa dnes u nás doma bude pozerať celý večer až do hlbokej noci:) A v nedeľu tiež. Let’s dance,” objasnila známa kráska, ktorá doplnila, že v tanečnej šou bude držať palce svojmu kolegovi z televízie a dobrému kamarátovi Jankovi Tribulovi.

Zdroj/Foto: Instagram/erikajudinyova