Eva Máziková je súčasťou slovenského šoubiznisu už dekády, pričom by sme ju bez výčitiek mohli nazvať neriadenou strelou. Je až zarážajúce, že je neustále plná energie a ústa sa jej nezastavia počas celého dňa. Nič však nenecháva na náhodu a s úsmevom hovorí o svojej budúcnosti.

Ján Tribula sa rozhodol pozvať na túru slovenskú speváčku Evu Mázikovú, avšak mal čo robiť, aby sa dostal k slovu. Na výlet sa vychystala ako hviezda, keďže nezabudla ani na vlasový príčesok. To jej ale nebránilo vydať sa s markizákom i jej manažérom Norom Meszárošom na 5-hodinovú túru, počas ktorej prešli 11 kilometrov.

73-ročná blondínka porozprávala o svojej kariére, vďaka ktorej precestovala celý svet. Je dôležité pripomenúť, že je to presne 50 rokov, čo vyhrala legendárnu ,,Bratislavskú lýru“ so skladbou Krédo. Rodáčka z Bratislavy prezradila Tribulovi, že v 70. rokoch sa vydala za manžela Petra, pričom si ju doslova musel kúpiť od štátu. Zaplatil 22-tisíc mariek, čo boli v tom čase veľké peniaze.

Speváčka žijúca v Bavorsku však otvorila aj vážnejšie témy. Umelkyňa má totiž už napísaný závet a presne vie, kde bude miesto jej posledného odpočinku. Podľa jej slov sa bude hrob nachádzať v Nemecku. Dokonca aj odhalila, čo bude mať napísané na náhrobnom kameni: ,,Kto chce dediť, ten musí chodiť polievať,“ s úsmevom povedala Eva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: TV Markíza, IG/evamazikovaofficial