Moderátorka a zabávačka Eva Evelyn Kramerová je jednou z najznámejších plnoštíhlych žien v našom šoubiznise. Sympaťáčka, ktorá sa pred pár týždňami rozhodla odísť na ajurvédsky pobyt zameraný na chudnutie, sa vrátila domov. Pozrite, ako teraz vyzerá!

Evelyn ešte pred niekoľkými týždňami poctivo zarezávala v televízií Markíza, kde každú nedeľu predvádzala divákom dokonalé premeny na spevácke idoly v relácii Tvoja tvár znie povedome. Po skončení zábavnej šou sa ale rozhodla, podobne ako iné známe tváre, dopriať si ajurvédsky pobyt zameraný na úpravu postavy.

Moderátorka a zabávačka, ktorá len nedávno dala zbohom blond vlasom a podstúpila aj miernu úpravu pier, vycestovala na kliniku až do Maďarska. Z ajurvédskeho centra sa po trojtýždňovom pobyte vrátila usmiata a spokojná na rodnú Oravu.

S výsledkom premeny, ktorú podstúpila, sa pochválila aj fanúšikom na sociálnej sieti: „Tri týždne ayurveda a odtiaľ rovno ku kaderníkovi… rovnováha,” teší sa Evelyn. K textu priložila aj fotografiu postavy v žltom kostýmčeku s opaskom. Čo poviete, prospel komičke zahraničný pobyt?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/evelynjefresh, Televízia Markíza