Komička Evelyn vždy patrila k ženám, ktoré sú postavou krv a mlieko, avšak od čias, kedy hľadala v Chorvátsku “kuny”, ubehlo už pekných pár rokov. Vďaka videu, ktoré jej doslova zmenilo život, sa stala hviezdou slovenského šoubiznisu, pričom patrí k stabilným tváram nielen televízie Markíza, ale dokonca aj filmového plátna.

Hviezda Oravčanky Evy Kramerovej vyletela poriadne vysoko, pričom blondínka má na konte vlastný seriál, účinkovanie v šou Let’s Dance, herecké úlohy v českých filmoch, a dokonca i moderovanie mimoriadne úspešnej reality šou Farma 10. Okrem dôvtipu a večného úsmevu dodávali Evelyn šmrnc aj kilá navyše, ktoré dokázala nosiť s absolútnou gráciou, avšak počas tréningov v tanečnej relácii televízie Markíza začala radikálne chudnúť.

Dnes vyzerá komička doslova fantasticky, pričom chválou nešetria ani jej fanúšikovia. Potom, čo zdieľala snímku, kde je zmoknutá, ohlasy na seba nenechali dlho čakať.
Ťukla som si dnes toto tričko. Viac ľudí na neho reagovalo pohľadom alebo úsmevom. Hovorim si waw, Evi, stačí si dať tričko s pekným odkazom a hen koľko pozornosti. Doma som zistila, že zrejme nešlo o krásne posolstvo, ale fakt že biele tričko po daždi je transparetné,” zasmiala sa kráska.

“Wow.. Ale Evelyn, ty si nejako moc schudla, vyzeráš super!” napísal fanúšik, pričom ďalší ju neváhal pozvať na “poldecko”. Pozitívne reakcie k snímke vtipnej blondínky sa doslova kopili a trefne zareagovať sa podarilo aj krásnej redaktorke Veronike Cifrovej Ostrihoňovej. “Ale super vyzeráš, Evelýna, aj bez viditeľných bradaviek!” zhodnotila markizáčka. A my môžeme len súhlasiť!

Zdroj: Instagram/Evelynjefresh