V ôsmej sérii reality šou Farma spoznali diváci okrem iných aj temperamentnú čiernovlásku Luciu “Lulu” Gachulincovú, ktorá sa na statku zamilovala do sympatického Dávida Bušku. Pár mesiacov po vypnutí kamier sa však ich cesty rozišli, pričom vyšportovaný krásavec sa dnes môže pýšiť novým statusom otec!

Dávid Buška sa po vypnutí kamier utiahol zo sveta šoubiznisu a po rozchode s Lulou Gachulincovou našiel svoje šťastie po boku brunetky Petry. S tou tvorí harmonický pár takmer 1,5 roka a aktuálne sa dvojica teší, že sa z nich stali hrdí rodičia. Priateľka priviedla exfarmárovi dcérku na svet koncom marca, pričom dievčatko dostalo nevšedné meno Lara.

“Je to niečo neopísateľné. Moment, keď mi ju dali do ruky takú malinkú, som cítil, že sme spriaznené duše. Aj keď ihneď som bol mokrý po chrbte v strese, samozrejme, aby som jej neublížil, no po chvíľke to opadlo a každý jeden moment som si naplno užíval,“ uviedol nadšený otecko, ktorý sa pred fanúšikmi pochválil prvými zábermi. ,,Je to poklad. Ďakujem že si, Lara,“ napísal k záberu so svojou princeznou Dávid. Rodinke srdečne blahoželáme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/davidbuska