Exfarmárka Eva Zelníková (22) prekvapuje jednou zmenou za druhou. Hoci sa z nej len nedávno stala vydatá pani, už si pre fanúšikov prichystala ďalšiu novinku. Blonďavá hriva je už minulosťou a takto vyzerá dnes!

Eva Zelníková sa do pamäti divákov Farmy zapísala najmä svojím výrazným zovňajškom, ako aj sympatiami ku Stanovi, s ktorým boli podľa vlastných slov len kamaráti. To, že s farmárom neplánovali nič viac sa ukázalo aj po skončení súťaže, kedy sa blondínka vrátila ku svojmu priateľovi Matúšovi.

Práve s ním si kráska nedávno povedala svoje áno a celé Slovensko obleteli nádherné fotky z romantickej svadby. Ešte viac prekvapili Evkine popolnočné šaty, v ktorých celkom pripomínala Plačkovú. Dnes už vydatá Eva ale neprestáva šokovať a pre fanúšikov si pripravila ďalšie prekvapenie.

Na svojom profile sociálnej siete totiž zverejnila nové zábery z kaderníctva, kam sa vybrala urobiť zásadnú zmenu na svojej hrive. Blonďavé háro, typické pre Evu, je tak už minulosťou a exfarmárka sa pochválila jemne ružovou farbou, ktorá kráske rovnako pristane. Trend ružovej tak nasleduje aj podnikateľka s elegantným butikom a zrejme sa ňou nechajú inšpirovať aj ďalšie Slovenky.

Eva sa rozhodla pre ružové vlasy

Zdroj | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.