Zuzana Hrobáriková patrila na predošlej Farme k najväčším hráčkam a Slováci si ju obľúbili aj pre jej otvorené jednanie s ostatnými farmármi. Nedávno začala exfarmárka zvažovať radikálnu zmenu imidžu  a zverejnila fotku, na ktorej by ju nespoznali snáď ani farmári.

Zuzana Hrobáriková sa zapísala do kuloárov Farmy najmä svojím obľúbeným taktizovaním, otvorenou úprimnosťou a nabrúseným jazykom, čo sa ostatným farmárom nie vždy páčilo. Hneď na začiatku Farmy tiež otriasol médiami škandál, keď vzniklo podozrenie na románik vydatej Zuzany a fešáka Dávida. Sympatie a kamarátstvo však výrazne ochladli po príchode Lucie (Luly), ktorá tvorí s Dávidom pár dodnes.

Blondínka ale momentálne zvažuje radikálnu zmenu imidžu a začala tiež makať na postave pomocou cvičenia. Keď sa chcela poradiť s ľuďmi na sociálnej siete o tom, aký účes a farbu vlasov zvoliť, zverejnila exfarmárka fotografiu, na ktorej by ju spoznal len málokto. S krátkym hnedým účesom je z nej totiž úplne iná žena, hoci pôsobí trochu staršie. Zuzana sa ale nateraz rozhodla ponechať si blond, ktorý sa jej aj podľa priateľov hodí najviac.

Exfarmárka Zuzana je s hnedým krátkym účesom na nepoznanie

Zdroj | Foto: YouTube, Facebook