Exmarkizáčka Eva Černá sa do výtvarníka Rasťa Baláža zamilovala pred 16-timi rokmi a po pár mesiacoch randenia bola svadba. Manželstvo sa však skončilo rozvodom pred pár dňami a Eva prezradila, čo stálo za jeho krachom.

Eva Černá (54) a výtvarník Rastislav Baláž sa po stretnutí do seba zamilovali a po pol roku randenia prišlo na svadbu. Spoločne vychovávali Evinu dcéru z prvého manželstva a neskôr si adoptovali aj druhú dcéru. Hoci to vyzeralo na celoživotnú lásku, po 16-tich rokoch manželstva sa začalo šuškať o kríze. Aj keď ombudsmanka reagovala na novinárske otázky o rozvode veľmi podráždene, nakoniec sa ukázalo, že rozvod je naozaj nablízku.

Len pred pár dňami prebehol súd a Eva Černá je opäť nezadaná. Pre Plusku sa však rozhodla prehovoriť o tom, čo bolo hlavnou príčinou stroskotania jej druhého manželstva: “V istom momente sme zistili, že to, čo žijeme, sa volá priateľstvo, a tak sme stavu priateľstva prispôsobili aj náš život,” prezrádza zákulisie krízy. Zároveň však vyjadruje vďačnosť za všetko pekné a za domov, ktorý dali dvom dcéram. Na záver dodala, aké je to medzi exmanželmi teraz a kto by čakal, že lietajú taniere, sa poriadne mýli: “Bývame pod jednou strechou a verím, že si náš priateľský stav budeme pestovať v úcte.”

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook