Obľúbená americká rocková kapela, ako aj jej fanúšikovia skončili pred pár hodinami v slzách. Počas turné totiž musel byť ich gitarista prevezený do nemocnice po tom, čo sa necítil dobre. 59-ročný hudobník však dostal krvácanie do mozgu a v nemocnici zomrel.

Americká rocková kapela Saliva oznámila fanúšikom na sociálnej sieti veľmi zarmucujúcu správu. Zoskupenie, ktoré vzniklo v roku 1996 v meste Tennessee, je momentálne na turné Spring Mayhem Tour. Skupina sa pripravovala na koncert v Pittsburghu, keď došlo k nečakanej a smutnej udalosti.

Ich 59-ročný gitarista Wayne Swinny sa v utorok odrazu necítil dobre, preto k nemu musela byť privolaná záchranka. “Náš drahý brat Wayne Swinny mal počas utorkového rána zdravotné ťažkosti a bola mu privolaná záchranná služba. Bol prevezený do nemocnice, kde mu diagnostikovali krvácanie do mozgu,” napísala kapela fanúšikom.

O pár hodín neskôr však prišla z Jednotky intenzívnej starostlivosti ešte smutnejšia správa. “S hlbokým smútkom vám musíme oznámiť, že náš brat Wayne Swinny zomrel. Stalo sa tak ráno a smrť bola spôsobená krvácaním do mozgu,” ozrejmila kapela. Zakladajúci člen Salivy tak už, bohužiaľ, na ďalších koncertoch bude chýbať. Pred pár dňami zomrel aj známy herec, ktorý sa preslávil i počas Harryho Pottera.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj | Foto: FB/Saliva