Hviezda komičky Simony Salátovej každým mesiacom stúpa, pričom najnovšie sa so snúbencom pochválila fantastickou novinkou. Dvojica stand-up zabávačov, ktorá na Silvestra spoločne vystúpila v šou Petra Marcina Neskoro večer, bude mať vlastnú reláciu a fanúšikovia neskrývajú nadšenie!

Šou, ktorá bude vysielaná od 28. januára každú sobotu o 12:00 na rádiu Expres, ponesie názov Vzťahy s.r.o., pričom komici mienia riešiť vzťahové problémy. „Tešíme sa, že naše vzťahové radosti a problémy budeme môcť riešiť pred celým Slovenskom a veríme, že si z nich každý niečo zoberie. Napríklad to, že mám pravdu,“ hovorí s humorom Simona Salátová.

Ako dvojica uvádza, okrem vlastných postrehov si budú do relácie pozývať aj zaujímavých hostí, kým poslucháči môžu posielať svoje problémy alebo otázky prostredníctvom hlasových správ cez WhatsApp. „Je pre mňa cťou, že budeme môcť so Simonkou dávať vzťahové rady toľkým ľuďom. Keď nepomôžeme sebe, pomôžeme aspoň iným, respektíve oni sa budú pýtať a my sa pohádame,“ dodáva Joe Trendy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.sk | Foto: IG/simonacomedy, rtvs_official