Fanúšikovia obľúbeného speváka ostali absolútne zdrvení potom, čo sa na verejnosť dostala informácia o jeho náhlom úmrtí. Smutnú správu potvrdila umelcova manželka, ktorá bola po jeho boku do posledného dychu. Skonať mal v známej dovolenkovej destinácii.

Nemecký spevák Alex Zapata zomrel 19. júla vo veku 52 rokov. Aj napriek tomu, že sa jeho hudobná kariéra v rodnej krajine dobre rozbehla, domovom sa mu napokon stala Malorka. Práve v obľúbenej destinácii s mnohými letoviskami sa stal vyhľadávaným umelcom, pričom posledných päť rokov vystupoval v miestnom Ballermanne.

Nič nenasvedčovalo, že by ho mali trápiť zdravotné problémy. O to viac mnohých fanúšikov prekvapilo, keď zdrvená manželka oznámila jeho smrť. V emotívnom videu sa vyjadrila o Alexovom šťastí, že z tohto sveta mohol odísť práve na tropickom ostrove, ktorý tak miloval.

Zdrvená žena nepovedala príčinu smrti, no následne priznala, že jej manžel bol niekoľko týždňov pripojený na prístroje v nemocnici. Spomienková udalosť sa konala priamo na pláži v prítomnosti rodiny a blízkych priateľov zosnulého speváka. Zostali po ňom štyri deti, ktorým bude určite otec veľmi chýbať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: newsingermany.com  |  Foto: IG/alexzapata_official, Unsplash