Fanúšikovia jednej z najpopulárnejších českých kapiel sú v absolútnom šoku. Líder skupiny Mandrage, ktorá sa preslávila v roku 2011 skladbou „Šrouby a matice“ aj na Slovensku, sa zmenil v dôsledku osobných problémov na nepoznanie.

Skupina Mandrage, ktorá je na výslní českého šoubiznisu viac ako 10 rokov, na istý čas vo svojej kariére končí. Deň pred Vianocami oznámili fanúšikom, že spevák Vít Starý (30) momentálne prechádza ťažkým obdobím, v dôsledku čoho bude potrebovať pomoc. „Ako kapela tak v tomto momente nie sme schopní nikomu nič sľúbiť. Môžeme však sľúbiť Víťovi, že ho neopustíme a urobíme všetko pre to, aby mu bolo lepšie,“ oznámili ostatní členovia obľúbeného zoskupenia.

Aj keď spočiatku fanúšikovia netušili, čo môže stáť za problémami lídra kapely, po odvysielaní Českého mejdanu s Impulsem 2019 na TV Prima zostali v šoku. Jednými z účinkujúcich bola totiž práve skupina Mandrage, pričom výzor kedysi pohľadného blondiaka všetkých doslova šokoval. 30-ročný Vít sa ukázal s neupravenými dlhými vlasmi, prepadnutou tvárou, kruhmi pod očami, chýbajúcimi zubami a chrastami na brade.

Úspešný autor mnohých hitov mal mať už v minulosti údajne problémy s drogami, čo však ostatní členovia kapely opakovane vyvracali. Výzor hudobníka a dlhodobá prestávka Mandrage však hovorí za všetko, pričom priaznivci majú vo veci taktiež jasno. Prístup hudobníkov voči svojmu priateľovi je však napriek celej situácii obdivuhodný a ostáva len veriť, že mladému Vítovi sa podarí zdolať svojich démonov v čo najkratšom čase.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vít Starý kedysi

Spevák na fotke v strede
Vít na fotke vpravo
Vít na fotke v strede

Spevák Mandrage dnes

Foto: IG/mandrageofficial, YouTube