Reality šou Survivor je aj v druhom ročníku plná celebritných mien, medzi ktorými si získal mimoriadnu pozornosť predovšetkým Petr Havránek. Bývalá hviezda zoznamovacej relácie Love Island šla na opustený ostrov s tým, že doma má krásnu priateľku Gabrielu Gašparovú.

Napriek tomu, že pár to spolu ťahá už viac ako rok, si diváci šou Survivor nemohli nevšimnúť náklonnosť medzi Petrom a Andreou Bezděkovou, bývalou víťazkou súťaže Miss. Dvojica spolu v minulosti randila a aj zostrih relácie produkciou televízie napovedal, že medzi bývalými partnermi je viac ako len priateľstvo.

Kým Gabriela najskôr spravovala Petrov Instagram, neskôr sa tejto úlohy vzdala a spolu s Xéniou Gregušovou a Lukášom Stanislavom odletela na dovolenku. Luxusnou plavbou mienila prísť na iné myšlienky, pričom sa najskôr zdalo, že láske dvojice odzvonilo.

Potom, čo krásavec zo šou vypadol, sa prihovoril svojim fanúšikom na sociálnej sieti, avšak po pár hodinách sa na niekoľko dní odmlčal. Mnohí si tak kládli otázku, či čelí realite a spamätáva sa z tvrdého rozchodu s krásnou brunetkou, no opak je pravdou! Reči ohľadom vzťahu s expartnerkou Andreou označil za konšpiračné teórie a zo stola zmiatol aj špekulácie o ukončení vzťahu.

“Mesiac a pol som bol v džungli. Takže po návrate som chcel veškerý čas tráviť iba s Gábi bez sociálnych sietí a užívať si to, že sme zas spolu. To, čo sa dialo, nebolo ani pre jedného z nás jednoduché, ale na našom vzťahu to nieč nemení,” uviedol Petr, ktorý sa zároveň poďakoval všetkým, čo Gabrielu podržali v ťažkých chvíľach.

K celej situácii sa vyjadrila aj príťažlivá brunetka, pričom priznala, že za sebou majú jednu z najväčších skúšok. “Nebolo to ľahké, ale o to viac si teraz užívame jeden druhého. A aj preto sa vám ozývam až teraz. Ďakujeme všetkým za neuveriteľnú podporu,” napísala k záberom so svojou láskou, kým fanúšikom je rovnako vďačná za krásne správy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/petr_havranek, gabrielagasparova_official