Je dobojované! Farma 15 prišla po viac ako troch mesiacoch do svojho veľkého finále, kde si v aréne zmerali sily traja najúspešnejší hráči. Kto sa teší z rozprávkovej výhry – Denis, Nika alebo Lucia?

Zo zlatého týždňa reality šou Farma sa dostal priamo do finále Denis Čatlóš, ktorému sa podarilo vyhrať najviac súťaží, a teda zinkasovať najviac zlatých tehličiek. V semifinále ho nasledovala Nika Škrváňová a napokon Lucia Gašparíková po tom, čo vo vyrovnanom dueli porazila Mirku.

FARMA 15: Ako pozorne ste ju sledovali? Otestujte sa pred finále!

Živý prenos začal skutočne originálne, hneď v úvode rozrpúdili všetkým krv v žilách energické tanečné vystúpenia. Po nich už na finalistov čakalo 7 náročných disciplín, v ktorých si čiahli na dno svojich síl. V každej okrem tej, v ktorej rozhodujú hlasy divákov, a úplne poslednej, mohli získať podľa umiestnenia 15, 5 a 0 bodov.

Hru o 83 600 eur odštartovalo Farmárske domino, kde s náskokom zvíťazila Niki. Nasledovalo Utopené heslo a Rozkroj – po ňom sa skóre vyrovnalo na 20:20:20. Vzápätí napätie a stres rozbilo v aréne zoskupenie Cico Band, René Rendy a ich Piatoček, ktorým postavili na nohy všetkých farmárov vrátane súťažnej trojice.

Zábavu opäť striedali disciplíny. Od Bosého labyrintu sa trojica dopracovala ku Kvízu s 10 otázkami, ktorý poriadne zamiešal karty, a následne konečne k výsledkom diváckeho hlasovania. Denis so 14-timi bodmi, Niki s 39-timi a Lucka s 27-mimi sa dozvedeli, že ľudia pri obrazovkách svojimi smskami najviac podporili Niki. Tá si tak na konto pripísala 30 bodov.

O všetkom rozhodla posledná disciplína

farma

Posledná disciplína s názvom Boj o víťazné konto rozhodla o všetkom, a to že víťazom 15. série reality šou Farma a majiteľom úžasnej sumy 83 600 eur sa stala Lucia! Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: TV Markíza, Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial